Nightmare Carousel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Nightmare Carousel

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Knock on the devil's house

2 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 4]

26Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 4:11 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Isi lasa capul pe spate muscandu-si buza inferioara usor si isi arcui spatele scotand usor un geamat de placere. O facea din nou sa se excite si nici nu putea gasi un singur cuvant care sa poata descrie tot ce simtea in acel moment. Placere era putin spus.

27Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 4:13 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Ii desfacu sutienul cu miscari incete si fine schitand un mic zambet.Ii privi corpul si zambi , arata foarte bine tanara.Incepu sa ii sarute sanii , mana lui ajungand inttre picioare ei.

28Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 4:17 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Isi trecu mana prin par tresarind usor simtind cum mana lui Daniel ajunse intre picioarele ei. Deja nu se mai temea de ceea ce avea sa urmeze, era prea hotarata sa o faca cu el deoarece il iubea enorm si o facea sa se simta excelent. Ii saruta gatul plimbandu-si degetele pe spatele lui, zgariindu-l din cand in cand.

29Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 4:21 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Nu spuse nimic cand il zgarie si continua sa o sarute pe unde apuca , mangaindu-i incet zona intima.

30Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 4:24 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Isi puse mana pe obrazul lui, incepand sa-l sarute si isi strecura usurel limba printre buzele lui zambind in sinea ei. Simtea ca i se facea tot mai cald si isi lasa apoi capul intr-o parte inchizand ochii si scoase un geamat profund de placere.

31Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 5:50 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Schita un mic zambet si continua sa o mangaie incet si tandru , coborand cu saruturile pe gatul ei.Ii dadu incep lenjeria jos , zambind usor si coborand cu saruturile pe abdomenul ei.

32Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 5:52 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Isi lasa capul pe spate inchizandu-si ochii si scoase mici gemete de placere simtind cum inima i-o lua pur si simplu la goana facand-o sa respire usor sacadat.

33Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 5:54 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Schita un mic zambet si cobori tot mai jos , ajungand unde vroia pana la urma.

34Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 5:56 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

-Daniel...sopti continuand sa respire sacadat si isi musca buza inferioara fiind extrem de excitata. Vroia mai mult, era perfect hotarata.

35Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 5:57 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Ajunse deasupra ei dupa un timp si o sarut tandru , dandu-si boxerii jos.O privi in ochi , patrnzand-o incet , incercand sa nu ii provoace dureri.

36Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 6:00 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Isi desparti usor picioarele punandu-le in jurul taliei lui si il trase mai aproape zambind in coltul gurii. Icni simtind cum intra in ea si isi arcui spatele avand mana pe gatul tanarului. Putea spune ca durea destul insa era constienta de faptul ca durerea avea sa treaca imediat.

37Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 6:04 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Facea miscari incete , incercand sa o relaxeze si sa o faca sa se simta bine.O saruta incet pe gat , zambind calm.

38Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 6:13 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Durerea deja incepea sa dispara incetul cu incetul, facand-o pe tanara sa geama incontinuu de placere avand ambele maini pe spatele lui Daniel.

39Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 6:15 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Continua sa faca miscari de dute-vino muscand-o incet de gat.

40Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 6:20 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Se intoarse, ajungand deasupra lui si ii zambi usor inocenta incepand sa il sarute pe gat in timp ce se misca in sus si in jos usor.

41Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 6:23 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Isi puse maninile pe tali ei zambind si lasandu-si capul pe spate , lasand-o sa il sarute pe gat.

42Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 6:26 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Incepea sa se miste din ce in ce mai rapid scotand gemete pforunde de placere si se lasa mai mult peste el, aproape simtindu-si sanii presati de pieptul lui. Se juca cu limba pe gatul tanarului, muscandu-l din cand in cand tare.

43Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 6:28 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Icnea de placere , plimbandu-si mainile pe spatele ei cald zambind.Era din ce in ce mai cald in camera , dar nu baga acest lucru in seama.

44Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 6:32 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Cobori cu saruturile pe pieptul tanarului oprindu-se din a se mai misca.

45Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 6:34 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Se intoarse fiind deasupra ei si o sarute incet pe gat , apoi pe buze si zambi usor.Iesi din ea , asezandu-se pe spate si tragand peste ei patura.

46Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 6:36 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Ofta usor fericita si se ghemui la pieptul lui sarutandu-l incet iar apoi isi inchise ochii.
-Te iubesc. sopti punandu-si bratul in jurul lui.

47Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 6:37 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Isi puse bratul in jurul ei schitand un mic zambet.Ramase uimit pentru cateva clipe , dar zambi pana la urma.
-Si eu.spuse.

48Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 6:38 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Il saruta pe obraz intr-un mod copilaresc iar apoi se ghemui iarasi la pieptul lui exact ca un pisoi.

49Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 7:23 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Zambi calm si o tinu in brate , avand ochii inchisi.Inca il mai durea capu da nu prea mai conta in acel moment.

50Knock on the devil's house - Pagina 2 Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 8:15 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Il privi putin ingrijorata plimbandu-si segetele pe obrazul lui.
-Inca te mai doare capul?il intreba.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum