Nightmare Carousel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Nightmare Carousel

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Never forget the past...

2 participanți

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Never forget the past... Empty Never forget the past... Mar Dec 27, 2011 1:07 pm

Daniel Parker

Daniel Parker

Statea rezemat de perna privind tavanul.Il durea la naibii de tare capul si umarul.Bineinteles ca trebuia el sa faca ceva , si isi f** si masina logic.Ofta , luandu-si telefonul de pe noptiera.Trebuia sa se intalneasca cu Vanessa , dar acum f** si intalnirea lor.
,,Imi pare rau papusa...da nu mai ajung la intalnire " trimise mesajul , simtindu-se ca un idiot.
Acum chiar ii parea rau ca trebuia sa anuleze intalnirea cu ea , dar nu avea ce face.Stia ca nu va fi lasat sa plece atat de repede din spital.

2Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mar Dec 27, 2011 1:18 pm

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Tocmai se imbracase pentru intalnire si il astepta pe Daniel sa vina la ea, asa cum ii promisese insa simtea ca ceva era in neregula caci trecuse cu mult de ora stabilita. Citi mesajul si incepu sa-si faca o mie de griji asa ca il suna si astepta sa ii raspunda.

3Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mar Dec 27, 2011 1:20 pm

Daniel Parker

Daniel Parker

Pe cand isi puse telefonul pe noptiera auzi telefonul sunand.Vazu numarul Vanessei si inghiti in sec , raspunzandu-i.
-Hey papusa.spuse incercand sa para normal.
Daca il intreba daca era bine , avea de gand sa minta.Nu vroia ca aceasta sa vina dupa el in spitale , nu era bine sa afle ca el era sa moara pentru a doua oara.

4Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mar Dec 27, 2011 1:27 pm

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Era ingrijorata pentru el caci il iubea enorm si vroia sa stie ce s-a intamplat. Ii auzi vocea si simti cum inima i-o lua la goana.
-Daniel, ce s-a intamplat? intreba usor speriata.

5Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mar Dec 27, 2011 1:31 pm

Daniel Parker

Daniel Parker

Isi dadu o palma peste cap cand ii auzi vocea atat de ingrijorata.
-Nimic grav papusa , doar ca am ajuns in spital.spuse ezitand la inceput.

6Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mar Dec 27, 2011 1:39 pm

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

-Ce?!spuse facand ochii mari.l, intrebandu-se in sinea ei in ce tampenii mai intrase Daniel. Vin imediat. spuse inchizand telefonul.
Intr-un sfert de ora ajunse la spital iar apoi se indrepta spre salonul in care se afla tanarul. Cand intra, il vazu si ofta scurt .
-Oh doamne, ce ai patit? intreba in soapta pasind spre el.

7Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mar Dec 27, 2011 1:43 pm

Daniel Parker

Daniel Parker

Nu mai apuca sa protesteze , asa ca cand o privi inghiti din nou in sec.
-Am facut accident , mi-am f** masina si ei bine asta este .Ma cam doare umaru si capu putin.spuse privind in alta parte.Nu trebuia sa vii.murmura.
Nu vroia ca tanara sa il vada in acea stare in care se afla , dar nu avea ce face Vanessa ajunse deja la el la spital.

8Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mar Dec 27, 2011 1:47 pm

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Isi trase un scaun langa pat si se aseza pe el clatinand usor din cap.
-Nu fi fraier, chiar imi pasa de tine omule!sopti punandu-si mana pesre a lui Daniel.

9Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mar Dec 27, 2011 1:50 pm

Daniel Parker

Daniel Parker

Ii simti mana peste a lui si isi intoarse privirea privind-o calm in ochi.Se ridica usor , indreptandu-se spre ea si schita un zambet.
-Defineste ca iti pasa.spuse punandu-si incet mana pe obrazul ei.

10Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mar Dec 27, 2011 2:22 pm

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Ofta dandu-si parul dupa ureche si ii zambi lui Daniel, apropiindu-si chipul de al lui, sarutandu-l. Nu era chiar momentul si nici locul potrivit, stia asta insa nu mai putuse sa reziste.

11Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mar Dec 27, 2011 2:29 pm

Daniel Parker

Daniel Parker

Ramase uimit pentru cateva clipe , dar ii raspunse la sarut , mangaindu-i incet obrazul.

12Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mar Dec 27, 2011 2:34 pm

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Isi indeparta chipul de al lui imediat realizand ce facuse si se inrosi dintr-odata.
-Scuze. ii spuse ridicandu-se de pe scaun si se duse la fereastra. Si...cat au zis ca trebuie sa mai stai aici?il intreba uitandu-se pe geam si vrand sa schimbe subiectul.

13Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mar Dec 27, 2011 2:37 pm

Daniel Parker

Daniel Parker

Chicoti incet ridicandu-se cu greu si mergand in spatele ei.Isi puse bratele in jurul ei privind pe geam.
-Habar nu am , vreo doua zile ca nu e chiar asa grav.ii sopti la ureche.

14Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mar Dec 27, 2011 2:44 pm

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Tresari simtindu-i bratele in jurul ei.
-Au innebunit?! intreba calma insa in acelasi timp revoltata inca avand obrajii rosii. Cum sa nu fie nimic grav? Era sa mori! spuse privindu-l cu coada ochiului, inima incepand sa-i bata cu putere.

15Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mar Dec 27, 2011 3:19 pm

Daniel Parker

Daniel Parker

Ofta incet simtind cum inima ei incepu sa bata cu putere si schita un zambet.
-Papusa esti bine?intreba usor amuzat.Nu a fost grav , adica am scapat usor in plus masina mea e praf.continui.

16Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mier Dec 28, 2011 8:25 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Isi intoarse privirea spre el putin confuza insa abia apoi isi dadu seama ca se referise la bataile inimii ei. Zambi usor stanjenita iar apoi rase scurt si incet.
-Um, da, acum sunt bine. spuse privindu-l zambind si plimbandu-si degetele calde pe obrazul lui.

17Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mier Dec 28, 2011 9:53 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Zambi incet , avand mainile pe talia ei si privind-o in ochi.
-Imi pare rau ca trebuie sa iti petreci ziua in spital cu mine.spuse .
Se simtea putin aiurea , dar asta e nu avea ce face.

18Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mier Dec 28, 2011 9:56 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Il privi in ochi plimbandu-si degetele pe obrazul lui si zambi usor.
-Nu, nu-i nicio problema pentru mine. sopti zambind iar apoi zise: treci mai bine inapoi in pat.

19Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mier Dec 28, 2011 10:02 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Isi dadu ochii peste cap cand o auzi.
-Nu , sunt bine stai linistita.spuse zambindu-i cald si sarutand-o scurt.

20Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mier Dec 28, 2011 10:15 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Prelungi putin sarutul iar apoi zambi usor devenind din nou putintel rosie in obraji. Se simtea ciudat sa-l sarute, caci nu il stia de prea mult timp insa poate ca era altfel decat fostii ei iubiti care se dovedisera a fi niste idioti.

21Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mier Dec 28, 2011 10:19 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Isi puse mana pe obrazul ei zambind incet in coltul gurii si continua acel sarut , mana lui odhinindu-se pe talia fetei.

22Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mier Dec 28, 2011 10:43 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Se uita la el ciudat parca fara sa creada ca nu avea iubita. Se intalnisera din intamplare iar acum teoretic erau impreuna. Era o situatie ciudata, si totul se intamplase atat de rapid incat Vanessa habar n-avea ce sa mai creada.
-Am innebunit la cap, ne sarutam intr-un spital. Foarte romantic, ce pot spune. zise oftand si clatina usor din cap, incrucisandu-si bratele in san.

23Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mier Dec 28, 2011 10:56 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Chicoti incet cand o auzi , privind-o in ochi.
-Promit ca te scot la o intalnire adevarata dupa ce ies din inchisoara asta.murmura.
Se intamplase totul atat de repede , dar nu ii pasa chiar deloc.O avea pe tanara si asta era tot ce conta.

24Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mier Dec 28, 2011 11:23 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

-Nu asta insinuasem, copilule! spuse amuzata si incepu sa rada lipindu-si fruntea de a lui. Isi puse manutele pe pieptul lui inchizand usor ochii.

25Never forget the past... Empty Re: Never forget the past... Mier Dec 28, 2011 11:25 am

Daniel Parker

Daniel Parker

-Copila esti tu pustoaico , si nu conteaza ce insinuezi tu ca si asa va trebui sa te scot la o intalnire , sa ma revanesz pentru cea de azi.spuse amuzat si privind-o in ochi.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum