Nightmare Carousel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Nightmare Carousel

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Good girls in Heaven.. bad girls, wherever they want.

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Antonia Iacobescu

Antonia Iacobescu

Antonia pasise in mall, ducandu-se la tonomat, incepand sa caute in geanta tip torba, dupa niste marunti insa, fara niciun rezultat. Isi daduse ochii peste cap, incepand sa se uite in preajma, vazand un tip cu plete, sexos, ce trecea prin dreptul ei. Se duse la el, mestecand guma, oprindu-se dupa, in fata lui.
- Buna, scuze ca ma bag in seama insa, ai sa imi schimbi o foaie de 10? Intreba ea, privindu-l intens in ochi, analizandu-l, dupa care, facuse un balon, spargandu-l, zambind la final, intr-un mod copilaros.



Ultima editare efectuata de catre Antonia Iacobescu in Lun Ian 02, 2012 4:36 pm, editata de 1 ori

Elias Froze

Elias Froze

Am privit`o usor confuz pe fata , la inceput , mai apoi zambindu`i calm . Am scos banii , aratandu`i doua bacnote de cate 5 . Aveam marunt doar trei lei , deci nu ii puteam schimba .
- Doar asa am , imi pare rau .. Dar ce vrei sa iei ? am intrebat`o privind spre tonomat , gandindu`ma sa ii fac cinste . Nu stiu de ce , dar imi era tare simpatica fata aceea . Avea un zambet cald si parea atat de copilaroasa , in ciuda corpului atragator .

Antonia Iacobescu

Antonia Iacobescu

Se uita la el serioasa, dandu-si parul dupa ureche. Observa cum o 'scana". Intradevar. Cam greu barbatii ii rezistau la ce corp detinea mai ales ca acum purta niste jeansi scurti care abia ii astupa fundul si un tricou cu buric gol, doar in fata, iar in spate mai lung, si usor larg, de nuanta alba, iar pe dedesupt, avea un sutien negru.
- O ciocolata calda, a spus ea, serioasa. Ba imi poti schimba. Iti mai ramane si o foaie de 5 a zis luandu-i din mana doua bancnote, dandu-i dupa cea de 10. Bagase apoi o bancnota, selectand ce vrea apoi. Se intoarse cu fata la el, zambind apoi larg. Mersi, esti un dulce, a zis apoi si-a scos din poseta un servetel, scotand guma, lipind-o in servetel, aruncand-o la gunoi.

Elias Froze

Elias Froze

- Nu ai pentru ce . . Dar decat sa bei ciocolata asta calda , mai mult apa chioara .. Ce ai spune daca te`as invita la una adevarata ? am intrebat`o eu zambindu`i fermecator . Intr`adevar , acum aveam prietena , dar pustoaica arata prea bine , iar putina distractie uneori , nu strica , nu ?

Antonia Iacobescu

Antonia Iacobescu

Isi intoarce privirea, facand ochii mici, razand colorat apoi. Se apropie de el, muscandu-si buza, ducandu-si mainile pe pieptul lui, apropiindu-si buzele de urechea lui, muscandu-l usor de lob, oftand apoi.
- Off, de ce incerci sa fii si tu ca ceilalti. Imi pareai tip de treaba, pana acum 5 minute cand pot pune si pariu, te gandeai ca mi-ai trage-o oleaca, fara sa afle prietena, a zis departandu-se de el, ridicand apoi o spranceana.
- Poate par si proasta insa... chiar crezi ca si sunt? a zis pufnind. Prefer sa beau apa chioara... a spus ea.

Elias Froze

Elias Froze

- Aww .. Da` ce le stie fata pe toate . Si nu , stai calma . Nu ma gandeam sa ti`o trag . Arati tu bine , dar tot o pustoaica esti . Am spus facandu`i cu ochiul , apoi intorcandu`ma si dand sa plec . Mi-am bagat mainile in buzunar , continuand sa merg , fara sa ma mai complic .

Antonia Iacobescu

Antonia Iacobescu

Antonia facuse ochii mici, nevenindu-i sa creada ca nu insista si.. ca se lasa batut. Se incrunta, isi ia ciocolata apoi se duce dupa el, oftand.
- Uite, scuze, am sarit calul insa, asa patesc de obicei si sincera sa fiu, eu una, sunt satula de chestii dastea si.. ce ziceai? Faci cinste? a zis zambind angelic, luand o gura din ciocolata. Pff..sa stii ca e apa chioara, a zis razand colorat.

Elias Froze

Elias Froze

I-am zambit bland , observand ca venise dupa mine , lucru la care nu ma asteptam . Dupa regulile unei bune convietuiri in societate , eu trebuia sa insist , iar ea sa plece , facand pe indiferenta , dar se pare ca m`a prins intr`o pasa buna .
- Desigur . am spus eu intinzandu`i mana , in semn de invitatie .

Antonia Iacobescu

Antonia Iacobescu

Antonia zambise, umezindu-si buzele. Isi trecuse mana prin par, aruncand ciocolata la un cos, intorcandu-se la el, privindu-i dupa mana.
- Aaa.. si eu trebuie sa te tin de mana sau ce?Intrebase ea, nestiind ce vrea sa faca. Nu stia ea dastea, nu se descurca..

Elias Froze

Elias Froze

Am inceput sa rad destul de tare , lasandu`mi mana in jos . Mai bine nu ma incurcam cu ea .. Cu toate cu inima imi spunea da , iar constiinta nu , as fi vrut oarecum . Si la urma , urmei .. nu faceam nimic atat de rau . Pur s simplu ieseam cu o fata la o cafea .
- Nu .. las`o balta . am spus eu zambindu`i amuzat .

Antonia Iacobescu

Antonia Iacobescu

Antonia se uita usor incruntata, incepand sa rada apoi.
- Doamne ce blonda pot fi... Nu am facut cunostinta. Eu sunt Antonia, a zis ea, umezindu-si buzele la final. De ce nu mi-am dat seama de prima oara, habar nu am, a spus ea.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum