Nightmare Carousel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Nightmare Carousel

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Knock on the devil's house

2 participanți

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 4]

1Knock on the devil's house Empty Knock on the devil's house Mier Dec 28, 2011 1:20 pm

Daniel Parker

Daniel Parker

Seara trecuta fusese o nebunie pentru el si totusi bause atat de mult , dar nu se dadu la nimeni gandu lui fiind doar la tanara bruneta ce ii topise inima cu cateva zile in urma.
Isi puse perna pe cap , simtind razele soarelui slabe si continua sa doarma .Capul ii bubuia , dar nu ii pasa continuandu-si somnul de frumusete.
Isi auzi telefonul sunand si il lua de pe noptiera , dand cu el de perete fara sa ii pese de nimic.Tot ce vroia era sa doarma si nimic mai mult.

2Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Mier Dec 28, 2011 1:29 pm

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Se trezise destul de bine-dispusa, avand atat de multa energie incat ii era imposibil sa stea in casa. Asa ca se decise sa ii faca o mica vizita lui Daniel. Dupa ce se imbracase cu niste blugi scurti si un maieu, iesi din apartament, indreptandu-se spre cel al lui Daniel. Cand ajunse batu de doua ori la usa asteptand sa ii fie deschisa.

3Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Mier Dec 28, 2011 1:32 pm

Daniel Parker

Daniel Parker

Auzi bataile si injura incet simtind ca capul ii exploda.
-Intra.urla cat il tinura plamanii.
Isi baga apoi inapoi capul sub perna , inchizand ochii si incercand sa doarma mai departe , desi clar nu mai avea sanse.Ofta injurand din nou , din doua cuvinte cinci le injura in acea dimineata.

4Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Mier Dec 28, 2011 1:39 pm

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Auzi urletul si facu o fata amuzata intrand in apartament, inchizand usa in urma ei. Intra in dormitorul lui Daniel si se opri in usa privindu-l amuzata.
-Ntz, ntz...azi suntem somnorosi vad...zise razand apoi scurt privindu-l.

5Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Mier Dec 28, 2011 1:47 pm

Daniel Parker

Daniel Parker

Isi lua perna de pe cap si dadu cu perna dupa ea privind-o urat.
-Papusa treci aici si nu mai comenta.spuse somnoros nevanad chef de ceva.

6Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Mier Dec 28, 2011 1:56 pm

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

-Buuna si tie, si tu mi-ai lipsiiit...spuse sarcastica apoi se aseza langa el pe marginea patului in fund avand perna in mana. Il saruta usor iar apoi il lovi cu perna in cap.
-Heei, ce-i cu fata asta?intreba amuzata.

7Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Mier Dec 28, 2011 2:09 pm

Daniel Parker

Daniel Parker

O prinse de talie , intinzand-o langa el si tinand-o in brate sarutand-o scurt.
-Ma doare capu de imi vine sa ma plesnesc singur.Am baut cam mult noaptea trecuta.spuse dandu-si ochii peste cap.Normal ca mi-ai lipsit papusa.continua sarutand-o din nou.

8Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Mier Dec 28, 2011 2:17 pm

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

-Frumos apartament, apropo. ii zise uitandu-se pe pereti iar apoi se trezi sarutata de tanar.
-Mmm normal, se putea sa nu intri tu in ceva, iubitule? intreba usor retoric plimbandu-si unghiile pe bratul lui.

9Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Mier Dec 28, 2011 2:20 pm

Daniel Parker

Daniel Parker

Chicoti incet cand o auzi , avand mana pe abdomenul ei.
-Nu e avaderat , nu mam bagat in nimic doar ca pe ultima suta de metri am aflat ca e ziua unui prieten si a dat de baut.spuse inocent , parand nevinovat.
Ii simtea unghile pe bratul lui , realizand doar atunci ca era doar in blugi.

10Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Mier Dec 28, 2011 2:25 pm

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Isi dadu ochii peste cap zambind si ii privi abdomenul bine facut.
-Mmhm, si normal ca nu puteai sa ratezi ocazia...zise usor aeriana zgariindu-l usurel cu unghiile pe brat zambindu-i dupa aceea inocenta.

11Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Mier Dec 28, 2011 2:30 pm

Daniel Parker

Daniel Parker

-Mata(matza)ai face bine sa stai calma.spuse lasandu-se putin deasupra ei.
O saruta dulce pe buze, coborand apoi pe gatul ei si trecandu-si incet degetele pe abdomenul ei.
Se simtea mai bine acum ca ea era langa el si ce ar mai face cu ea , dar se abtinea pe cat posibil sa stea cuminte.

12Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Mier Dec 28, 2011 2:38 pm

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Rase usor auzind cum ii spusese.
-Miau...spuse facand o fata de ingeras si clipi des din gene. Ii raspunse la sarut si isi puse mana pe dupa gatul lui Daniel, simtind sute de fiori la atingerile lui.
-Mmmm...se pare ca cineva nu poate sta linistit.sopti muscandu-l de buza.

13Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Mier Dec 28, 2011 2:53 pm

Daniel Parker

Daniel Parker

-Si-a gasit cine sa vorbeasca.sopti sarutand-o pe gat si muscand-o usor.
Isi strecura mana sub tricoul ei zambind incet si continuand sa o sarute.Limba lui se juca pe gatul ei .

14Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Mier Dec 28, 2011 2:59 pm

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

-Gura!spuse razand iar apoi isi lasa capul pe spate arcuindu-si usor spatele. O facea sa se simta in cel mai minunat mod posibil; isi inclesta usor degetele in parul tanaruluili si isi musca usurel buza inferioara.

15Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Mier Dec 28, 2011 5:00 pm

Daniel Parker

Daniel Parker

-Iti dau eu ocupatie daca nu poti tacea si tu.sopti usor amuzat , continuand sa o sarute.
Mana lui urca incet , spre sanii ei , dar din pacate pentur el dadu de sutien.Ura chestile de genul , dar la ea mai facea o exceptie.Incepu sa ii mangaie sanii prin sutien , continuand sa o sarute pasional , tandru si dulce.

16Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 12:43 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Erau pe punctul de a se culca cu el dar nu stia daca era bine. Ar fi fost pentru prima oara pentru ea si nu vroia ca peste cativa ani sa regrete asta. Ii mangaie pieptul, zgariindu-l apoi cu unghiile incet pana pe abdomen in timp ce il saruta, jucandu-se intr-un mod lent cu limba lui. O facea sa se excite, iar acele lucruri pe care le simtea reprezentau ceva nou pentru Vanessa.

17Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 3:22 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Se opri pentru cateva clipe si o privi in ochi intens.
-Esti sigura?intreba soptit.
Nu avea nici o problema sa mai stea dupa ea , nu il deranja , dar nu vroia sa faca o prostie.Ii mangaie usor obrazul schitand un mic zambet si asteptandu-i raspunsul.

18Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 3:35 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Il privi pentru cateva clipe insa apoi se uita in alta parte, evitandu-i privirea lui Daniel. Nu stia ce sa ii spuna, il iubea dar se temea ca era la fel ca ceilalti baieti peste care daduse in trecut.
-Nu stiu...spuse lasandu-si privirea in jos. Sunt...virgina.ii zise, obrajii tinerei devenind acum rosii. Nu vroia sa se opreasca dar se temea de asemenea ca avea sa o doara.

19Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 3:45 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Ramase ca trasnit cand o auzi.Isi reveni dupa cateva secunde si ii prinse usor barbia facand-o sa il priveasca , in timp ce isi retrse mana de sub tricoul ei.
-Putem astepta daca vrei papusa.ii spuse zambindu-i intelegator.
Nu era el asa al dracu , chiar daca parea , dar totusi se mirase ca nu isi daduse seama de prima data.

20Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 3:50 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Ii zambi usor stanjenita plimbandu-si degetele pe obrazul lui.
-Nu, nu e nevoie. Doar ca nu vreau sa regret mai tarziu. ii spuse sarutandu-l si il trase spre ea.

21Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 3:51 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Schita un zambet cand o auzi si ii raspunse la sarut.Dupa parerea lui nu avea de ce sa regrete.Tinea la ea , mai mult decat ar trebui si nu vroia sa o raneasca.
Incepu sa ii mangaie usor picior , cu miscari lente si fine , sarutand-o in continuare.

22Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 3:56 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Il saruta pe gat avand degetele in parul lui iar dupa aceea il musca incet afisand un micut zambet pe chip.

23Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 3:58 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Chicoti incet cand il musca de gat si continua sa ii mangaie piciorul , urcand mai sus cu miscari tandre si lente.

24Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 4:07 am

Vanessa Elena Paradis

Vanessa Elena Paradis

Isi cobori mainile pana pe abdomenul lui Daniel iar apoi trase usor de pantalonii lui vrand sa i dea jos zambind inocenta si ii clipi des. Se purta ca un copil, era felul ei de a fi, si in fond chiar era o copila, avea numai 17 ani totusi.

25Knock on the devil's house Empty Re: Knock on the devil's house Joi Dec 29, 2011 4:08 am

Daniel Parker

Daniel Parker

Isi dadu blugii jos si o scapa pe tanara de haine , lasand-o doar in lenjerie intima.Statea acum deasupra ei si o saruta cu patima , coborand spre piept.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 4]

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum